Nákupný košík
0 položiek
 

O nás a o produktoch

Vážený zákazník, dovoľte nám predstaviť sa.

Sme predajca Anti-Radiačných Vzduchových Sluchátok handsfree. Náš dodávateľ je inovatívny poskytovateľ riešení pre osobnú ochranu voči potencionálne škodlivému žiareniu mobilných telefónov. Ich produkty sú výsledkom dlhoročných skúseností a výskumov v oblasti mobilov a iných elektronických zariadení emitujúcich elektromagnetické žiarenie.

Táto prevratná a rýchlo sa rozširujúca novinka po celom svete je založená na technológii patentu SAAT – Stereo Acoustic Air Tube™. Oproti klasickým mobilným handsfree, umožňuje šírenie zvuku cez duté trubice naplnené vzduchom a teda nie cez kovové káble. Nevýhodou klasických handsfree je fakt, že sa správajú ako anténa, ktorá vedie veľkú časť elektromagnetického žiarenia nielen z mobilu, ale aj z okolia, a to priamo do Vašich uší.

Tieto handsfree vedú zvuk vzduchom pomocou dutých trubíc a je vedecky dokázané, že sa takto eliminuje až 98% elektromagnetického žiarenia, ktoré sa dostáva do vašich uší, oproti klasickým handsfree. Testy boli vykonané schválenými testovacími laboratóriami FCC (USA), EMCC (Európa), a VCCI (Japonsko).

Tento produkt je vhodný pre všetkých ľudí, a to najmä pre tých ktorí často a dlho telefónujú, alebo zvyknú počúvať hudbu zo svojho mobilu. Vedeli ste, že sa Váš mobil spája s najbližším mobilným vykrývačom každých 20-30 sekúnd? V tomto čase je intenzita elektromagnetického žiarenia počas vyše piatich sekúnd taká intenzívna, ako pri klasickom telefónovaní. To znamená, že ľudia nevinne počúvajúci hudbu prijímajú tento signál, aj keď zoslabený, priamo do svojich uší.

Práve tieto problémy riešia naše handsfree slúchadlá, ktoré sú so svojim zabudovaným tlačidlom na prijatie/zrušenie hovoru a s kvalitným integrovaným mikrofónom, vhodné ako na telefonovanie, tak aj na počúvanie hudby.

POZNAMKA: Naslednovne video ukazuje v akcii sluchatka na podobnom principe avsak inej znacky. Nase sluchatka nemaju nic spolocne s firmou Smart&Safe ani EchoTubeZ, alebo s firmami s podobnym nazvom a ani nas tieto firmy niakym sposobom nepodporuju a nevykonavaju ziadnu formu suhlasu alebo hlasenia sa k nasim sluchatkam, alebo nasej firme. Podobny nazov je len nahodny.

Test VF (RF) elektromagnetického žiarenia

Recenzia